0902 299 686

KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

 

Špičková keramická ochrana povlakmi C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve 

Zistiť viac

Keramická ochrana laku

C.quartz

Čo je to keramická ochrana C.quartz?

Keramické povlaky sú najspoľahlivejším produktom na trhu čo sa ochrany karosérie automobilov týka. Profesionálne nanokeramické povlaky ako nami ponúkaný C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve prenikajú hlboko do mikroskopických pórov číreho laku a fyzicky sa spájajú s farbou. Na vrchnej strane laku tvoria tenkú, tvrdú a hladkú vrstvu.

Keramické častice SiO2 poskytujú ochranu pred UV lúčmi, chemickou eróziou a leptaním, vtáčím trusom, miazgou stromov, kyslými dažďami a či náletovou hrdzou. Keramika má vysokú povrchovú tvrdosť a skvelé hydrofóbne vlastnosti, čo znamená, že odpudzuje vodu a ľad a zabraňuje priľnutiu nečistôt na lak automobilu akými je prach, posypová soľ či špina. Vďaka pevnej väzbe medzi keramickými časticami a farbou vydrží náter pri správnom umývaní vozidla v rozmedzí od 2 do 7 rokov.

Prečo je keramická ochrana C.quartz výnimočná?

C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve sú prvotriedne produkty od renomovaného výrobcu svetovej autokozmetiky CarPro. Tieto keramické povlaky sú oprávnené nanášať iba certifikované detailingové štúdia, ktoré splnili prísne podmienky výrobcu a ktorých priestory spĺňajú najvyššie normy čistoty pre nanášanie týchchto keramických povlakov pre expertov.  

Povlaky C.Quartz sú mimoriadne odolné, zabezpečujú vysoký a dlhotrvajúci lesk karosérie a neskutočné hydrofóbne vlastnosti. C.Quartz Professional je najnovšia formula od spoločnosti CarPro, lídra v oblasti nanotechnológií v starostlivosti o auto! Na základe najmodernejších inovácií spoločnosti CarPro povlaky C.Quartz za posledné desaťročie zaradili medzi špičku sklo-keramickej ochrany a stali sa voľbou číslo jeden aj medzi svetovými detailingovými štúdiami. Receptúra C.Quartz je ​​naplnená pokrokovým fluorokarbónovým kompozitom a SiO2 (oxid kremičitý) s modifikovanými nanočasticami, ktoré poskytujú mimoriadne hlboký lesk, ktorý vydrží na vašom automobile roky!

VLastnosti keramickej ochrany C.Quartz

 

 • „Mokrý“ vzhľad, ktorý pretrváva roky
 • Extrémna ochrana proti UV žiareniu
 • Blokuje oxidáciu a zvetrávanie
 • Auto zostáva dlhšie čisté
 • Špičkový samočistiaci efekt
 • Odolnosť voči olejovým a vodným škvrnám a stopám
 • Odolnosť proti brzdnému prachu a nečistotám zo železa
 • Odolnosť proti chrobákom, dechtu, železu, prachu, špine a vtáčiemu trusu
 • Trvanlivosť pri správnej údržbe až 7 rokov

Ochrana

 • UV Žiarenie 100% 100%
 • Hydrofóbnosť 98% 98%
 • Vtáči trus 97% 97%
 • Hmyz 97% 97%
 • Olejové škvrny 95% 95%
 • Chemické poškodenie 93% 93%
 • Náletová hrdza 90% 90%

Lesk

 • Hĺbka laku 99% 99%
 • Odraz laku 97% 97%
 • Trvanlivosť 95% 95%
 • Náročnosť údržby 15% 15%

Aká je cena keramickej ochrany C.Quartz?

Cena sa odvíja od miery poškodenia laku a od výberu povlaku (C.Quartz Professional vs. C.Quartz Finest Reserve) a teda aj preto sa veľmi ťažko odhaduje cena keramickej ochrany.

Presnú cenu vám teda budeme vedieť povedať až po osobnej prehliadke vozidla

V cene keramickej ochrany C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve je zahrnuté predumytie vozidla aktívnou penou, umytie PH neutrálnym šampónom, dôkladné vyčistenie podblatníkov a diskov pomocou IronX, odstránenie zažratej špiny clay barom, dekontaminácia od asfaltu, soli a náletovej hrdze, impregnácia pneumatík, leštenie laku do vysokého lesku, odstránenie nedokonalostí. Dvojvrstvová aplikácia keramickej ochrany laku C.Quartz Professional alebo C.Quartz Finest Reserve, zapekanie keramiky, vyfúkanie prachu zo špár stlačeným vzduchom, kompletné vysávanie interiéru, detailné čistenie prístrojovej dosky a dverí, čistenie stropu, čistenie okien z oboch strán, čistenie a ochrana kože pomocou CQuartz Leather, dezinfekcia interiéru ozónom, kontrola automobilu zákazníkom a následné odovzdanie.

Keramická ochrana laku cena

Keramika C.Quartz UK 3.0

Základná trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Jedná sa o “semi-permanent ceramic coat”, ktorého výdrž sa pohybuje na úrovni 18-24 mesiacov alebo 35 000km. C.Quartz UK je určená pre majiteľov automobilov, ktorí nevedia aké výhody im keramická ochrana laku môže ponúknuť a chcú spoznať svet ochranných povlakov a benefitov s nimi spojených.

CENA malé auto do 5 000km: 779€

CENA malé auto 5 001km a viac: 1 079€

CENA SUV do 5000km: 979,00€

CENA SUV od 5001km a viac: 1279,00

Keramika C.Quartz Professional

Profesionálna trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Jedná sa o “permanent ceramic coat”, ktorý sa vyznačuje extrémnou tvrdosťou, ktorého výdrž sa pohybuje na úrovni 3 – 5 rokov, alebo 75 000km. Táto keramická ochrana je určená iba pre certifikované detailingové štúdia, ktoré spĺňajú štandardy spoločnosti CarPro. C.Quartz Professional je vhodná aj na maté povrchy, jej chemická odolnosť voči pôsobeniam kyselín a solí je v rozmedzí od 2 do 14PH.

CENA malé auto do 5 000km: 1 079€

CENA malé auto 5 001km a viac: 1 379€

CENA SUV do 5000km: 1279,00€

CENA SUV od 5001km a viac: 1579,00€

Keramika C.Quartz Finest Reserve

Najvyššia trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Finest Reserve využíva úplne novú technológiu postavenú na komplexnej hybridnej zmesi epoxidových nanotechnických častíc doplnených SiO2 (quartz). Táto technológia novej generácie využíva pokročilú hybridnú nanoštruktúru, spája organické a anorganické materiály a vytvára extrémne vysoký lesk a hustú vrstvu ochrany laku. Výsledkom je mimoriadne lesklý, odolný a hrubý ochranný povlak, ktorý vydrží majiteľovi až 5+ rokov.

CENA malé auto do 5 000km: 1 379€

CENA malé auto 5 001km a viac: 1 679€ 

CENA SUV do 5000km: 1579,00€

CENA SUV od 5001km a viac: 1879,00€

Spokojný zakazník je náš cieľ!

V DetailCar je vaše auto v dobrých rukách. Každý deň sa o tom presvedčia noví zákazníci. Zaraďte sa medzi nich aj vy! My robíme veci kvalitne, odborne a láskou!

DetailCar - Špičkový autodetailing IconDetailCar - Špičkový autodetailing

Dlhá 1255/25

5.0 6 reviews

 • Avatar Danko Durcok ★★★★★ pred 2 týždňami
  Skvela praca a mega spokojnost! Nechal som si naniest keramiku cquartz professional a nelutujem. Chalani su naozaj profici a urcite by som odporucal dalej!
 • Avatar Milan Hrabcak ★★★★★ pred 2 mesiacmi
  Da som si urobiť keramiku na moje auto a som maximálne spokojný. Lak vyzerá ako nový a keramika má výbornú vodeodpudivosť. Super pomer cena vs. kvalita
 • Avatar Peter Mučka ★★★★★ pred 3 mesiacmi
  Maximalná spokojnosť, nechal som si preleštiť svetlá a chalani sa ozaj hecli. Super práca, budem odporúčať ďalej.
 • Avatar Lujza Korkošová ★★★★★ pred 3 mesiacmi
  Chalani mi odstraňovali škrabanec, čo som mala cez pol auta. Po realizácii je lak ako nový a po škrabanci ani stopa. Odporúčam.
 • Avatar Vlado Steklac ★★★★★ pred 2 mesiacmi
  Maximalna spokojnost s lestenim svetiel. Dakujem a sluzby urcite vyuzijem aj nabuduce.
 • Avatar Dalibor DP ★★★★★ 3 months ago
  Za mňa spokojnosť! 🙂

Takto môže vyzerať aj vaše auto 

Pozrite si niektoré z našich nedávno dokončených prác. Interiér krásny ako cukrík!

Chcete aby aj vaše auto bolo chránené keramickou ochranou?

2 + 8 =