keramická ochrana laku

 

špičková kerMICKÁ OCHRANA POVLakmi c.quartz professional a c.quartz finest reserve

Keramická ochrana laku

C.quartz

Čo je to keramická ochrana C.quartz?

Keramické povlaky sú najspoľahlivejším produktom na trhu čo sa ochrany karosérie automobilov týka. Profesionálne nanokeramické povlaky ako nami ponúkaný C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve prenikajú hlboko do mikroskopických pórov číreho laku a fyzicky sa spájajú s farbou. Na vrchnej strane laku tvoria tenkú, tvrdú a hladkú vrstvu.

Keramické častice SiO2 poskytujú ochranu pred UV lúčmi, chemickou eróziou a leptaním, vtáčím trusom, miazgou stromov, kyslými dažďami a či náletovou hrdzou. Keramika má vysokú povrchovú tvrdosť a skvelé hydrofóbne vlastnosti, čo znamená, že odpudzuje vodu a ľad a zabraňuje priľnutiu nečistôt na lak automobilu akými je prach, posypová soľ či špina. Vďaka pevnej väzbe medzi keramickými časticami a farbou vydrží náter pri správnom umývaní vozidla v rozmedzí od 2 do 10 rokov.

Prečo je keramická ochrana C.quartz výnimočná?

C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve sú prvotriedne produkty od renomovaného výrobcu svetovej autokozmetiky CarPro. Tieto keramické povlaky sú oprávnené nanášať iba certifikované detailingové štúdia, ktoré splnili prísne podmienky výrobcu a ktorých priestory spĺňajú najvyššie normy čistoty pre nanášanie týchchto keramických povlakov pre expertov.

Povlaky C.Quartz sú mimoriadne odolné, zabezpečujú vysoký a dlhotrvajúci lesk karosérie a neskutočné hydrofóbne vlastnosti. C.Quartz Professional je najnovšia formula od spoločnosti CarPro, lídra v oblasti nanotechnológií v starostlivosti o auto! Na základe najmodernejších inovácií spoločnosti CarPro povlaky C.Quartz za posledné desaťročie zaradili medzi špičku sklo-keramickej ochrany a stali sa voľbou číslo jeden aj medzi svetovými detailingovými štúdiami. Receptúra C.Quartz je ​​naplnená pokrokovým fluorokarbónovým kompozitom a SiO2 (oxid kremičitý) s modifikovanými nanočasticami, ktoré poskytujú mimoriadne hlboký lesk, ktorý vydrží na vašom automobile roky!

VLastnosti keramickej ochrany C.Quartz

 

 • „Mokrý“ vzhľad, ktorý pretrváva roky
 • Extrémna ochrana proti UV žiareniu
 • Blokuje oxidáciu a zvetrávanie
 • Auto zostáva dlhšie čisté
 • Špičkový samočistiaci efekt
 • Odolnosť voči olejovým a vodným škvrnám a stopám
 • Odolnosť proti brzdnému prachu a nečistotám zo železa
 • Odolnosť proti chrobákom, dechtu, železu, prachu, špine a vtáčiemu trusu
 • Trvanlivosť pri správnej údržbe až 5 rokov

Ochrana

 • UV Žiarenie 100% 100%
 • Hydrofóbnosť 98% 98%
 • Vtáči trus 97% 97%
 • Hmyz 97% 97%
 • Olejové škvrny 95% 95%
 • Chemické poškodenie 93% 93%
 • Náletová hrdza 90% 90%

Lesk

 • Hĺbka laku 99% 99%
 • Odraz laku 97% 97%
 • Trvanlivosť 95% 95%
 • Náročnosť údržby 15% 15%

Aká je cena keramickej ochrany C.Quartz?

Cena sa odvíja od miery poškodenia laku a od výberu povlaku (C.Quartz Professional vs. C.Quartz Finest Reserve) a teda aj preto sa veľmi ťažko odhaduje cena keramickej ochrany.

Presnú cenu vám teda budeme vedieť povedať až po osobnej prehliadke vozidla

V cene keramickej ochrany C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve je zahrnuté predumytie vozidla aktívnou penou, umytie PH neutrálnym šampónom, dôkladné vyčistenie podblatníkov a diskov pomocou IronX, odstránenie zažratej špiny clay barom, dekontaminácia od asfaltu, soli a náletovej hrdze, impregnácia pneumatík, viac-násobné leštenie laku, odstránenie nedokonalostí defektov laku, zvýraznenie hĺbky a lesku laku. Dvojvrstvová aplikácia keramickej ochrany laku C.Quartz Professional alebo C.Quartz Finest Reserve, zapekanie keramiky, vyfúkanie prachu zo špár stlačeným vzduchom, kompletné vysávanie interiéru, detailné čistenie prístrojovej dosky a dverí , záverečná kontrola automobilu zákazníkom a následné odovzdanie.

Keramická ochrana laku cena

Keramická ochrana C.Quartz UK 3.0

Základná trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Jedná sa o “semi-permanent ceramic coat”, ktorého výdrž sa pohybuje na úrovni 18-24 mesiacov alebo 35 000km. C.Quartz UK je určená pre majiteľov automobilov, ktorí nevedia aké výhody im keramická ochrana laku môže ponúknuť a chcú spoznať svet ochranných povlakov a benefitov s nimi spojených.

Keramická ochrana C.Quartz Professional

Profesionálna trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Jedná sa o “permanent ceramic coat”, ktorý sa vyznačuje extrémnou tvrdosťou, ktorého výdrž sa pohybuje na úrovni 3 – 5 rokov, alebo 75 000km. Táto keramická ochrana je určená iba pre certifikované detailingové štúdia, ktoré spĺňajú štandardy spoločnosti CarPro. C.Quartz Professional je vhodná aj na matné povrchy, jej chemická odolnosť voči pôsobeniam kyselín a solí je v rozmedzí od 2 do 14PH.

Keramická ochrana C.Quartz Finest Reserve

Najvyššia trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Finest Reserve využíva úplne novú technológiu postavenú na komplexnej hybridnej zmesi epoxidových nanotechnických častíc doplnených SiO2 (quartz). Táto technológia novej generácie využíva pokročilú hybridnú nanoštruktúru, spája organické a anorganické materiály a vytvára extrémne vysoký lesk a hustú vrstvu ochrany laku. Výsledkom je mimoriadne lesklý, odolný a hrubý ochranný povlak, ktorý vydrží majiteľovi až 5+ rokov.

Alebo nám napíšte na:

info@detailcar.sk

Telefonáty príjmame každý deň vrátane víkendov od 8:00 – 22:00

+421 902 299 686

Spokojný zakazník je náš cieľ!

V DetailCar je vaše auto v dobrých rukách. Každý deň sa o tom presvedčia noví zákazníci. Zaraďte sa medzi nich aj vy! My robíme veci kvalitne, odborne a láskou!

DetailCar - Špičkový autodetailing IconDetailCar - Špičkový autodetailing

Dlhá 1255/25

4.8 48 reviews

 • Avatar Adam ★★★★★ pred rokom
  Zaplatil som si hĺbkové čistenie interiéru. Prvý dojem výborný, prevzatie vozidla, dokonca ponuka zabezpečenia odvozu. Druhý dojem prevzatia vozidla po čistení naozaj na úrovni v nasvietenej miestnosti. Vytepované sedačky, … More stropy, kufor - výsledok ako nové, velká spokojnosť. Čo ma ale trošku nemilo prekvapilo a to dávam ako otázku, neviem či súčasťou hĺbkového čistenia za nie malú sumu (300eur) je aj čistenie ovládania okien, výduchov klimatizácie či stredového panela. Keď som vo vozidle dlhšie posedel začal som si všímať nedostatky. Napr. vôbec nebola venovaná pozornosť čisteniu panelu budíkov. Ako som ho flakatý oťapaný priniesol, tak sa mi vrátil. Ďalej zatvárací panel stredového tunelu kde je nabíjačka na telefón, rovnaký stav ako keď som vozidlo priviezol. Plasty ošetrené vyčistené ale klavírny lesk nedoleštený. Takisto stropné osvietenie, rovnako špinavé flakaté. Keď som pootočil volant, špina ktorá tam je už nejaký čas. Keďže ostatné recenzie sú výborné mohlo sa jednať o výnimočnú situáciu preto počkám na vysvetlenie a nebudem zhoršovať celkové hodnotenie.
 • Avatar Adam Jurik ★★★★★ pred rokom
  Najlepšie autodetailingové štúdio ktoré poznám, ľudia sú tam veľmi milí aj ochotní, cenovo sú féroví a rozhodne vedia naceniť služby tak, aby boli obe strany spokojné.Práca na mojom aute bola perfektná, bol som prekvapený … More keď som došiel a musím uznať, že keramická ochrana ktorú DetailCar používajú je jedna z najlepších na svete, CarPro CQuartz. Zvolil som zlatú strednú cestu a zvolil som CQuartz Professional a fakt som prekvapený výsledkom.Jedným slovom ĎAKUJEM!
 • Avatar petra Dzúriková ★★★★★ pred 11 mesiacmi
  Super, čo chlapci spravili z nášho rokmi zaneseného autíčka, sedačky vyzerajú ako nové, všetky vybrali a vytepovali. Auto je krásne čisté a voňavé.
 • Avatar Vladimir Taro ★★★★★ a year ago
  Oceňujem flexibilitu a komunikáciu s chlapcami s DetailCar. Precízna práca, dodržaný čas, okrem detailingu mi v termíne porobili aj servisné veci. Myslím že nie je o čom :)Odporúčam!
 • Avatar Mi Gu ★★★★★ 11 months ago
  Maximálna spokojnosť, ústretový prístup pána majiteľa. Interiér auta dýcha čistotou a novotou..... odporúčam využiť služby tejto firmy.
 • Avatar Bruno Krajcovic ★★★★★ a year ago
  Nadštandardné služby od prvotnej komunikácie s p.Plevom až po precízne a dôkladné vyčistenie interiéru a exteriéru vozidla a auto ako nové maximálna spokojnosť ďakujem
 • Avatar Jaroslav Vydra ★★★★★ a year ago
  Profesionálny prístup od objednania až po odovzdanie auta po detailingu. Ročné auto vyzerá krajšie, ako keď bolo nové, interiér perfektne vyčistený. Super práca.
 • Avatar Oľga Tokárová ★★★★★ a year ago
  Výborná skúsenost s detailingom auta, už prvý telefonický rozhovor mi dal všetky potrebné informácie. Práca precízna, všetko podľa dohody a načas. Odporúčam
 • Avatar mato palka ★★★★★ a year ago
  Vsetkym, ktori vahaju a trosku sa obavaju - nemusite. Informacie, preciznost realizacie, komunikacia, spolahlivost, to v plnej miere charakterizuje DetailCar Stupava. Auto bolo naozaj v spravnych rukach. Dakujem.
 • Avatar Iva Hodalova ★★★★★ a year ago
  Auto po čistení by sa mohlo rovno predávať ako nové, vrelo odporúčam si takúto zázračnú službu vyskúšať!!

Takto môže vyzerať aj vaše auto 

Pozrite si niektoré z našich nedávno dokončených prác

Takto môže vyzerať aj vaše auto 

Pozrite si niektoré z našich nedávno dokončených prác

Kde nás nájdete?

Detail Car sa nachádza na Dlhej ulici 25 v Stupave v industriálnom objekte vedľa firmy MJM Trans s.r.o. a penziónu Pohoda Ubytovanie. Sme partnerskou firmou Pneuservis Rapid a sídlime v tej istej budove. Jedná sa o šedé – antracitové šúpacie brány na konci tohto objektu. Stačí ak kliknete na tlačidlo “Navigovať do Detail Car”. Tlačidlo funguje ako link, ktorý vás bude navigovať cez mapy vo vašom smartfóne priamo k nám do prevádzky.  V prípade, že potrebujete pomôcť s navigáciou, tak nás neváhajte kontaktovať telefonicky na tel.č. 0902 299 686.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok:
07:00 - 17:00
Sobota - Nedeľa:
Na objednávku
Sviatky:
Na objednávku

Máte otázky? Kontaktujte nás!