detailcar stupava logo

keramická ochrana laku

 

špičková kerMICKÁ OCHRANA POVLakmi c.quartz professional a c.quartz finest reserve

Keramická ochrana laku

C.quartz

Čo je to keramická ochrana C.quartz?

Keramické povlaky sú najspoľahlivejším produktom na trhu čo sa ochrany karosérie automobilov týka. Profesionálne nanokeramické povlaky ako nami ponúkaný C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve prenikajú hlboko do mikroskopických pórov číreho laku a fyzicky sa spájajú s farbou. Na vrchnej strane laku tvoria tenkú, tvrdú a hladkú vrstvu.

Keramické častice SiO2 poskytujú ochranu pred UV lúčmi, chemickou eróziou a leptaním, vtáčím trusom, miazgou stromov, kyslými dažďami a či náletovou hrdzou. Keramika má vysokú povrchovú tvrdosť a skvelé hydrofóbne vlastnosti, čo znamená, že odpudzuje vodu a ľad a zabraňuje priľnutiu nečistôt na lak automobilu akými je prach, posypová soľ či špina. Vďaka pevnej väzbe medzi keramickými časticami a farbou vydrží náter pri správnom umývaní vozidla v rozmedzí od 2 do 10 rokov.

Prečo je keramická ochrana C.quartz výnimočná?

C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve sú prvotriedne produkty od renomovaného výrobcu svetovej autokozmetiky CarPro. Tieto keramické povlaky sú oprávnené nanášať iba certifikované detailingové štúdia, ktoré splnili prísne podmienky výrobcu a ktorých priestory spĺňajú najvyššie normy čistoty pre nanášanie týchchto keramických povlakov pre expertov.

Povlaky C.Quartz sú mimoriadne odolné, zabezpečujú vysoký a dlhotrvajúci lesk karosérie a neskutočné hydrofóbne vlastnosti. C.Quartz Professional je najnovšia formula od spoločnosti CarPro, lídra v oblasti nanotechnológií v starostlivosti o auto! Na základe najmodernejších inovácií spoločnosti CarPro povlaky C.Quartz za posledné desaťročie zaradili medzi špičku sklo-keramickej ochrany a stali sa voľbou číslo jeden aj medzi svetovými detailingovými štúdiami. Receptúra C.Quartz je ​​naplnená pokrokovým fluorokarbónovým kompozitom a SiO2 (oxid kremičitý) s modifikovanými nanočasticami, ktoré poskytujú mimoriadne hlboký lesk, ktorý vydrží na vašom automobile roky!

VLastnosti keramickej ochrany C.Quartz

 

 • „Mokrý“ vzhľad, ktorý pretrváva roky
 • Extrémna ochrana proti UV žiareniu
 • Blokuje oxidáciu a zvetrávanie
 • Auto zostáva dlhšie čisté
 • Špičkový samočistiaci efekt
 • Odolnosť voči olejovým a vodným škvrnám a stopám
 • Odolnosť proti brzdnému prachu a nečistotám zo železa
 • Odolnosť proti chrobákom, dechtu, železu, prachu, špine a vtáčiemu trusu
 • Trvanlivosť pri správnej údržbe až 5 rokov

Ochrana

 • UV Žiarenie 100% 100%
 • Hydrofóbnosť 98% 98%
 • Vtáči trus 97% 97%
 • Hmyz 97% 97%
 • Olejové škvrny 95% 95%
 • Chemické poškodenie 93% 93%
 • Náletová hrdza 90% 90%

Lesk

 • Hĺbka laku 99% 99%
 • Odraz laku 97% 97%
 • Trvanlivosť 95% 95%
 • Náročnosť údržby 15% 15%

Aká je cena keramickej ochrany C.Quartz?

Cena sa odvíja od miery poškodenia laku a od výberu povlaku (C.Quartz Professional vs. C.Quartz Finest Reserve) a teda aj preto sa veľmi ťažko odhaduje cena keramickej ochrany.

Presnú cenu vám teda budeme vedieť povedať až po osobnej prehliadke vozidla

V cene keramickej ochrany C.Quartz Professional a C.Quartz Finest Reserve je zahrnuté predumytie vozidla aktívnou penou, umytie PH neutrálnym šampónom, dôkladné vyčistenie podblatníkov a diskov pomocou IronX, odstránenie zažratej špiny clay barom, dekontaminácia od asfaltu, soli a náletovej hrdze, impregnácia pneumatík, viac-násobné leštenie laku, odstránenie nedokonalostí defektov laku, zvýraznenie hĺbky a lesku laku. Dvojvrstvová aplikácia keramickej ochrany laku C.Quartz Professional alebo C.Quartz Finest Reserve, zapekanie keramiky, vyfúkanie prachu zo špár stlačeným vzduchom, kompletné vysávanie interiéru, detailné čistenie prístrojovej dosky a dverí , záverečná kontrola automobilu zákazníkom a následné odovzdanie.

Keramická ochrana laku cena

Keramická ochrana C.Quartz UK 3.0

Základná trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Jedná sa o “semi-permanent ceramic coat”, ktorého výdrž sa pohybuje na úrovni 18-24 mesiacov alebo 35 000km. C.Quartz UK je určená pre majiteľov automobilov, ktorí nevedia aké výhody im keramická ochrana laku môže ponúknuť a chcú spoznať svet ochranných povlakov a benefitov s nimi spojených.

Keramická ochrana C.Quartz Professional

Profesionálna trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Jedná sa o “permanent ceramic coat”, ktorý sa vyznačuje extrémnou tvrdosťou, ktorého výdrž sa pohybuje na úrovni 3 – 5 rokov, alebo 75 000km. Táto keramická ochrana je určená iba pre certifikované detailingové štúdia, ktoré spĺňajú štandardy spoločnosti CarPro. C.Quartz Professional je vhodná aj na maté povrchy, jej chemická odolnosť voči pôsobeniam kyselín a solí je v rozmedzí od 2 do 14PH.

Keramická ochrana C.Quartz Finest Reserve

Najvyššia trieda keramickej ochrany laku od prémiového výrobcu CarPro. Finest Reserve využíva úplne novú technológiu postavenú na komplexnej hybridnej zmesi epoxidových nanotechnických častíc doplnených SiO2 (quartz). Táto technológia novej generácie využíva pokročilú hybridnú nanoštruktúru, spája organické a anorganické materiály a vytvára extrémne vysoký lesk a hustú vrstvu ochrany laku. Výsledkom je mimoriadne lesklý, odolný a hrubý ochranný povlak, ktorý vydrží majiteľovi až 5+ rokov.

Cena keramickej ochrany C.Quartz UK 3.0

Osobné auto do 5000km: 899€

Osobné auto od 5001km: 1199€

SUV do 5000km: 1099€

SUV od 5001km: 1399€

Cena keramickej ochrany C.Quartz Professional

Osobné auto do 5000km: 1199€

Osobné auto od 5001km: 1499€

SUV do 5000km: 1399€

SUV od 5001km: 1699€

Cena keramickej ochrany C.Quartz Finest Reserve

Osobné auto do 5000km: 1499€

Osobné auto od 5001km: 1799€

SUV do 5000km: 1699€

SUV od 5001km: 1999€

*uvedené ceny sú bez DPH

Alebo nám napíšte na:

info@detailcar.sk

Telefonáty príjmame každý deň vrátane víkendov od 8:00 – 22:00

+421 902 299 686

Spokojný zakazník je náš cieľ!

V DetailCar je vaše auto v dobrých rukách. Každý deň sa o tom presvedčia noví zákazníci. Zaraďte sa medzi nich aj vy! My robíme veci kvalitne, odborne a láskou!

DetailCar - Špičkový autodetailing IconDetailCar - Špičkový autodetailing

Dlhá 1255/25

4.9 38 reviews

 • Avatar Adam Jurik ★★★★★ pred 9 mesiacmi
  Najlepšie autodetailingové štúdio ktoré poznám, ľudia sú tam veľmi milí aj ochotní, cenovo sú féroví a rozhodne vedia naceniť služby tak, aby boli obe strany spokojné.Práca na mojom aute bola perfektná, bol som prekvapený … More keď som došiel a musím uznať, že keramická ochrana ktorú DetailCar používajú je jedna z najlepších na svete, CarPro CQuartz. Zvolil som zlatú strednú cestu a zvolil som CQuartz Professional a fakt som prekvapený výsledkom.Jedným slovom ĎAKUJEM!
 • Avatar mato palka ★★★★★ pred mesiacom
  Vsetkym, ktori vahaju a trosku sa obavaju - nemusite. Informacie, preciznost realizacie, komunikacia, spolahlivost, to v plnej miere charakterizuje DetailCar Stupava. Auto bolo naozaj v spravnych rukach. Dakujem.
 • Avatar Marian Filip ★★★★★ pred rokom
  Dobrý deň prajem. Veľmi rád by som sa podelil o skúsenosť s vykonanou službou u tejto firmy.V prvom rade mi dovoľte sa úprimne poďakovať za vysokoodborný a profesionálny prístup pána Plevu a jeho personálu. Som naozaj veľmi … More milo a nad moje očakávania spokojný. Ľudsky prístup, podčiarknutý vysokým profesionálnym prevedením práce, len dopĺňa moje nad mieru spokojné očakávania, ktoré táto firma predviedla. Práca bola vykonaná naozaj precízne a na vysokej profesionálnej úrovniĎakujem Vám veľmi pekne a úprimne odporúčam.
 • Avatar Marketa Vladarova ★★★★★ pred 11 mesiacmi
  Chcela by som touto cestou veľmi pekne poďakovať tímu Detailcar. Ich prístup bol od úplného počiatku premeny auta maximálne profesionálny a ústretový. Okrem vynikajúceho záverečného výsledku ma taktiež milo prekvapilo informovanie … More o priebežnom stave prác na vozidle. Uzavriem to teda asi len slovami 1) Skvelá komunikácia 2) Kvalitný materiál 3) Odborná robota. Takže ďakujem Vám, Profesionáli z Detailcars! 🙂
 • Avatar Peter Švajda ★★★★★ 11 months ago
  Môžem vrelo odporučiť, auto vyzerá čisté ako nové od predajcu, myslím že aj zákazník s vysokými nárokmi bude spokojný na 100% . Komunikácia cez mail bezproblémová, osobný kontakt pri prebraní vozidla pozitívny, výstupná kontrola … More vozidla pred odovzdaním zákazníkovi majiteľom ako štandard, ceny služieb, ktoré som využil primerané.
 • Avatar miroslav Guzik ★★★★★ a month ago
  Výborný pristup, urobili aj veci navyše veľká spokojnosť.
 • Avatar Michal Hanudely ★★★★★ 8 months ago
  Vsetko prebehlo super a velmi rychlo. Dohodli sme si v ramci obhliadky auta idealne riesenie vzhladom na cenu / uzitok a chalani nasledne predviedli perfektnu pracu a auto je krajsie ako nove. Odporucam.
 • Avatar Ján BARTOŠ ★★★★★ a year ago
  Dal som si v tejto spoločnosti vyleštiť predné svetlomety, ktoré boli naozaj už veľmi "zahmlené" a ich svetelný výkon bol veľmi znížený. Po vykonaní práce som bol nadšený a výsledný efekt výrazne predčil všetky … More moje očakávania a mal som dojem, že mi mamiesto pôvodných, osadili nové reflektory. Prácu vykonávali skutoční profesionáli a bolo vidieť, že svoju prácu dokonale ovládajú. Všetkým, čo majú záujem o túto službu, vrele odporúčam práve túto spoločnosť. Veľmi slušné a korektné správanie pracovníkov tohoto servisu a aj keď trošku stiesnené priestory pre zakazníkov, predsa len naozaj príjemné.Poznámka:Predtým než som sa rozhodol zveriť túto prácu profesionálom, pokúšal som sa urobiť ju sám. Cez internet som si objednal príslušné prípravky a postupoval som presne podľa návodu a pokynov, no výsledok bol neporovnateľný. Neváhajte preto a zverte túto činnosť skutočným profesionálom.
 • Avatar Martin Cigán ★★★★★ a year ago
  Maximálna spokojnosť s odvodenouprácou, komunikáciou a prístupom. Detailing na úrovni!
 • Avatar L Suchanek ★★★★★ a year ago
  Vysledok "kompletky" na moje auto bol ocarujuci. Auto vyzera, ako z vystavy z vonku i z vnutra. Vsetko vonave a cistucke.Na karoserii sa neudrzi nic, ani handra, nieto este spina. Vrelo odporucam.

Takto môže vyzerať aj vaše auto 

Pozrite si niektoré z našich nedávno dokončených prác

Takto môže vyzerať aj vaše auto 

Pozrite si niektoré z našich nedávno dokončených prác

Kde nás nájdete?

Detail Car sa nachádza na Dlhej ulici 25 v Stupave v industriálnom objekte vedľa firmy MJM Trans s.r.o. a penziónu Pohoda Ubytovanie. Sme partnerskou firmou Pneuservis Rapid a sídlime v tej istej budove. Jedná sa o šedé – antracitové šúpacie brány na konci tohto objektu. Stačí ak kliknete na tlačidlo “Navigovať do Detail Car”. Tlačidlo funguje ako link, ktorý vás bude navigovať cez mapy vo vašom smartfóne priamo k nám do prevádzky.  V prípade, že potrebujete pomôcť s navigáciou, tak nás neváhajte kontaktovať telefonicky na tel.č. 0902 299 686.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok:
07:00 - 17:00
Sobota - Nedeľa:
Na objednávku
Sviatky:
Na objednávku

Máte otázky? Kontaktujte nás!