Ochranná fólia

 

Prémiová ppf samozacelovacia ochranná fólia od Clif Designs

 

Ochranná fólia (PPF – paint protection film)

od

Car pro

Čo vlastne je PPF ochranná fólia?

Paint Protection Film (PFF) je vysokokvalitná polyuretánová fólia určená na ochranu vášho automobilu pred poškodením. Priehľadný termoplastický polyuretán (TPU) je navrhnutý tak, aby chránil váš lak pred mechanickým poškodením akým sú napríklad škrabance či odrazené kamienky. Ochranná fólia však vďaka svojej keramickej vrstve chráni tiež pred chemikáliami a nečistotami z ciest. Samoregeneračné vlastnosti ochrannej fólie zabezpečia, že lak vášho automobilu bude aj po nasledujúcich 10 rokov vyzerať skutočne ako nový. Práve preto je PPF fólia na auto obľúbenou ochranou pre tých najnáročnejších klientov, ktorí nevyhľadávaju kompromisy.

ochranna fólia na porsche

Prečo je PPF ochranná fólia tá najúčinnejšia ochrana pre vaše auto ?

Ochranné fólie Immortal sú špičkové fólie z  alifatického  polyuretánu  od renomovaného výrobcu ktorých kvalita zaručí, že vám fólia po čase nezažltne či nespomarančovie. Firma CarPro je na trhu už od roku 2009 a vďaka dlhému pôsobeniu získali mnoho skúseností a nahromadili množstvo užitočných informácií aby sa stali špičkou na trhu. Nedávno prišli na trh s novikou a to s PPF ochrannou fóliou zvanou Immortal.

Immortal PPF je vysoko výkonná, samolepiaca, číra alifatická polyuretánová fólia. Má výnimočné vlastnosti pre jednoduchú aplikáciu. Immortal je fólia s veľmi nízkou povrchovou energiou, ktorá je navrhnutá tak, aby odolávala zafarbeniu a poskytovala vynikajúcu odolnosť voči poškodeniu karosérie a zachovanie lesku. Immortal je potiahnutý čírym vysokoúčinným akrylovým lepidlom Ashland odolným voči rozlepovaniu a s vynikajúcou priľnavosťou na širokom spektre povrchov. Pri odstraňovaní nepoškodzuje náter ani nezanecháva zvyšky.

Samoregeneračné vlastnosti

Fólia je vyrobená z polyuretánu, ktorý má samozaceľovacie vlastnosti a fólia sa dokáže sama zaceliť, aby bol lak vášho auta stále ako nový.

OCHRANA PRED MECHANICKÝM POŠKODENÍM

Keramická vrstva chráni auto pred chemickým poškodením a PPF fólia chráni lak automobilu pred mechanickým poškodením. To znamená žiadne ťukance od kamienkov, škrabance z kríkov či kľúčov alebo odery dverí z parkoviska.

Keramická vrstva

Do fólie bola zapracovaná aj vrstva keramickej ochrany, ktorá sa postará o skvelé hydrofóbne vlastnosti a vysokú chemickú odolnosť.

Bez straty lesku

Ochranné fólie od CarPro využívajú špičkovú techonológiu osemuholníkovej štruktúry = PPF fólie majú identický lesk ako má fabrický lak.

Garancia 10 rokov

Žiaden nechcený pomarančový efekt, žiadna delaminácia či bubliny. Fólie ktoré aplikujeme u nás v DetailCar sú dokonale číre aj po nasledujúcich 10 rokov. My si za svojou prácou stojíme, veď kto iný by dával desať ročnú záruku? 🙂

Hrúbka 215 mikrónov

Kvalitu dobre PPF ochrannej fólie spozná človek aj na základe jej hrúbky. Tie naše majú hrúbku až 215μm čo ich robí skutočne prémiovými a trvácnymi.

Aká je cena ochrannej fólie?

Cena sa líši od miery poškodenia laku, veľkosti auta a požiadaviek klienta a typu zvolenej fólie. Štandardne sa klienti rozhodujú medzi “front packet ochranou” a “full car ochranou”. Nižšie nájdete rozdelenie a podrobné vysvetlenie jednotlivých balíčkov ochrany.

V každom prípade však treba dbať na to, že presnú cenu za ochranu vášho vozidla vám budeme vedieť povedať až po osobnej prehliadke

FRONT PACKET OCHRANA VOZIDLA

Najobľúbenejšia voľba našich klientov je ochrana “Front Packet” a teda pokrytie kapoty, predného nárazníka, predných svetlometov, ľavého a pravého predného blatníka PPF fóliou. V službe je už taktiež zahrnuté umytie, dekonaminácia a leštenie karosérie. 

FULL CAR OCHRANA VOZIDLA

Najvyššia rada ochrany akú môžete vášmu vozidlu dopriať. Práve o tom je Full Car ochrana vozidla, ktorá zahŕňa pokrytie celého vozidla PPF ochrannou fóliou od predného nárazníka až po zadný nárazník. Ideálny balíček pre automobilových nadšencov, ktorí nechcú robiť kompromisy. Ochrana celej karosérie vozidla so zárukou až 10 rokov!

Ochranná fólia PPF cena

Immortal

Immortal PPF je fólia s najlepšou kvalitou, akú CarPro vytvoril. Produkt si získal takúto povesť, pretože bol vytvorený ako „Premask“, špeciálna technika povrchovej úpravy, ktorá sa používa na organický materiál známy ako alifatický termoplastický polyuretán alebo skrátene TPU, ktorý nie je typický pre chemické nátery. Vrstva fúzneho náteru, ktorá je nanesená na povrch fólie Immortal, poskytuje lepšiu funkčnosť ako akékoľvek iné produkty na ochranu laku. Vrstva je navrhnutá tak, aby minimalizovala oblasť nerovností lepšie ako ostatné existujúce šesťuholníkové vrstvy. Je tiež najlepší pri odstraňovaní nečistôt, výfukového a brzdného prachu. Fóliu tak možno udržiavať čistú oveľa dlhšie. Immortal je navrhnutý s inovatívnymi a špičkovými technológiami, čím sa ukazuje ako najkvalitnejšia ochranná fólia na lak auta a slúži ako najlepšia možnosť ochrany.

iMMORTAL MATT

Immortal MATT fólia zachováva pôvodnú farbu vozidla, pričom poskytuje matný efekt a zároveň ochranu laku. Fólia nepotrebuje žiadnu drahú údržbu, náklady a čas. Immostal Matt v podstate používa rovnaký prémiový TPU (termoplastický polyuretán) ako  fólia Immortal, náš prémiový lesklý model. Okrem toho má viacero funkcií, ako je silná odolnosť voči žltnutiu, chemikáliám, vodným škvrnám a samoregenerácia škrabancov a prirodzený saténový efekt poskytuje majestátny vzhľad ochrannej fólie. Dostatočná hrúbka Immostal Matt umožňuje zabezpečiť spoľahlivosť ochrany laku, čo je základným účelom fólie na ochranu laku.

.

Výhody PPF Immortal

 • Najjemnejší TPU (alifatický termoplastický polyuretán) 
 • Dokonalá transparentnosť a vysoký lesk
 • Samoregeneračné vlastnosti (pri teplotách – 20°C)
 • Vynikajúca odolnosť voči škvrnám proti špine, oleju, dechtu a hmyzu
 • Vysoké hydrofóbne vlastnosti
 • Anti-kontaminácia (ľahké odstránenie nečistôt)
 • Silná samostatná odolnosť voči rozpúšťadlám  UV žiareniu 
 • 10-ročná záruka proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskani

Výhody PPF Immoral MATT

 • Alifatický termoplastický polyuretán (TPU) zvyšuje životnosť produktu
 • Prírodný saténový matný povrch
 • Skvelé samoliečenie škrabancov
 • Silná odolnosť voči chemikáliám, škvrnám od špiny, oleja, dechtu a hmyzu
 • Anti-kontaminácia (ľahké odstránenie nečistôt)
 • Hydrofóbnosť (pokročilé vodoodpudivé vlastnosti)
 • Záruka 10 rokov proti delaminácii, žltnutiu, bublaniu a praskaniu

Alebo nám napíšte na:

info@detailcar.sk

Telefonáty príjmame každý deň vrátane víkendov od 8:00 – 22:00

+421 902 299 686

Spokojný zakazník je náš cieľ!

V DetailCar je vaše auto v dobrých rukách. Každý deň sa o tom presvedčia noví zákazníci. Zaraďte sa medzi nich aj vy! My robíme veci kvalitne, odborne a láskou!

DetailCar - Špičkový autodetailing IconDetailCar - Špičkový autodetailing

Dlhá 1255/25

4.8 48 reviews

 • Avatar Adam Jurik ★★★★★ pred rokom
  Najlepšie autodetailingové štúdio ktoré poznám, ľudia sú tam veľmi milí aj ochotní, cenovo sú féroví a rozhodne vedia naceniť služby tak, aby boli obe strany spokojné.Práca na mojom aute bola perfektná, bol som prekvapený … More keď som došiel a musím uznať, že keramická ochrana ktorú DetailCar používajú je jedna z najlepších na svete, CarPro CQuartz. Zvolil som zlatú strednú cestu a zvolil som CQuartz Professional a fakt som prekvapený výsledkom.Jedným slovom ĎAKUJEM!
 • Avatar Adam ★★★★★ pred 10 mesiacmi
  Zaplatil som si hĺbkové čistenie interiéru. Prvý dojem výborný, prevzatie vozidla, dokonca ponuka zabezpečenia odvozu. Druhý dojem prevzatia vozidla po čistení naozaj na úrovni v nasvietenej miestnosti. Vytepované sedačky, … More stropy, kufor - výsledok ako nové, velká spokojnosť. Čo ma ale trošku nemilo prekvapilo a to dávam ako otázku, neviem či súčasťou hĺbkového čistenia za nie malú sumu (300eur) je aj čistenie ovládania okien, výduchov klimatizácie či stredového panela. Keď som vo vozidle dlhšie posedel začal som si všímať nedostatky. Napr. vôbec nebola venovaná pozornosť čisteniu panelu budíkov. Ako som ho flakatý oťapaný priniesol, tak sa mi vrátil. Ďalej zatvárací panel stredového tunelu kde je nabíjačka na telefón, rovnaký stav ako keď som vozidlo priviezol. Plasty ošetrené vyčistené ale klavírny lesk nedoleštený. Takisto stropné osvietenie, rovnako špinavé flakaté. Keď som pootočil volant, špina ktorá tam je už nejaký čas. Keďže ostatné recenzie sú výborné mohlo sa jednať o výnimočnú situáciu preto počkám na vysvetlenie a nebudem zhoršovať celkové hodnotenie.
 • Avatar petra Dzúriková ★★★★★ pred 9 mesiacmi
  Super, čo chlapci spravili z nášho rokmi zaneseného autíčka, sedačky vyzerajú ako nové, všetky vybrali a vytepovali. Auto je krásne čisté a voňavé.
 • Avatar Vladimir Taro ★★★★★ 11 months ago
  Oceňujem flexibilitu a komunikáciu s chlapcami s DetailCar. Precízna práca, dodržaný čas, okrem detailingu mi v termíne porobili aj servisné veci. Myslím že nie je o čom :)Odporúčam!
 • Avatar Mi Gu ★★★★★ 10 months ago
  Maximálna spokojnosť, ústretový prístup pána majiteľa. Interiér auta dýcha čistotou a novotou..... odporúčam využiť služby tejto firmy.
 • Avatar Bruno Krajcovic ★★★★★ 10 months ago
  Nadštandardné služby od prvotnej komunikácie s p.Plevom až po precízne a dôkladné vyčistenie interiéru a exteriéru vozidla a auto ako nové maximálna spokojnosť ďakujem
 • Avatar Jaroslav Vydra ★★★★★ 10 months ago
  Profesionálny prístup od objednania až po odovzdanie auta po detailingu. Ročné auto vyzerá krajšie, ako keď bolo nové, interiér perfektne vyčistený. Super práca.
 • Avatar Oľga Tokárová ★★★★★ 11 months ago
  Výborná skúsenost s detailingom auta, už prvý telefonický rozhovor mi dal všetky potrebné informácie. Práca precízna, všetko podľa dohody a načas. Odporúčam
 • Avatar mato palka ★★★★★ a year ago
  Vsetkym, ktori vahaju a trosku sa obavaju - nemusite. Informacie, preciznost realizacie, komunikacia, spolahlivost, to v plnej miere charakterizuje DetailCar Stupava. Auto bolo naozaj v spravnych rukach. Dakujem.
 • Avatar Iva Hodalova ★★★★★ a year ago
  Auto po čistení by sa mohlo rovno predávať ako nové, vrelo odporúčam si takúto zázračnú službu vyskúšať!!

Takto môže vyzerať aj vaše auto 

Pozrite si niektoré z našich nedávno dokončených prác

Takto môže vyzerať aj vaše auto 

Pozrite si niektoré z našich nedávno dokončených prác

Kde nás nájdete?

Detail Car sa nachádza na Dlhej ulici 25 v Stupave v industriálnom objekte vedľa firmy MJM Trans s.r.o. a penziónu Pohoda Ubytovanie. Sme partnerskou firmou Pneuservis Rapid a sídlime v tej istej budove. Jedná sa o šedé – antracitové šúpacie brány na konci tohto objektu. Stačí ak kliknete na tlačidlo “Navigovať do Detail Car”. Tlačidlo funguje ako link, ktorý vás bude navigovať cez mapy vo vašom smartfóne priamo k nám do prevádzky.  V prípade, že potrebujete pomôcť s navigáciou, tak nás neváhajte kontaktovať telefonicky na tel.č. 0902 299 686.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok:
07:00 - 17:00
Sobota - Nedeľa:
Na objednávku
Sviatky:
Na objednávku

Máte otázky? Kontaktujte nás!