Kontaktujte nás!

Vy sa pýtate, my odpovedáme!

Adresa

Dlhá 25, Stupava, 900 31
Areál Pneuservis Rapid & MJM Trans

Zavolajte nám

0902 299 686

Najčastejšie otázky

Spýtajte sa oborníkov

info@detailcar.sk

Čo je to autodetailing?

Pojem „auto detailing“ zahŕňa proces dôkladného čistenia, obnovy (napr. oprava / leštenie laku) a konečnej úpravy vozidla s cieľom dosiahnutia “showroomového stavu” automobilu. Všetky špáry , záhyby a škáry sú ošetrené doslova do posledného detailu. Detailing môže byť buď exteriérový (obnova laku, sklokeramická ochrana laku, leštenie svetlometov) alebo interiérový (hĺbkové tepovanie kože, detailné čistenie interiéru pomocou štetcov)

Cieľom bežných firiem ktoré sa venujú čisteniu a umývaniu automobilov je umyť a vyčistiť čo najviac aút za čo najkratší čas. Aj keď sa tieto služby vo všeobecnosti skladajú z jednoduchých úloh, často spôsobujú poškodenia laku, škrabance a iné chyby spôsobené nesprávnou technikou umývania.

My v DetailCar na rozdiel od týchto spoločností uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. V spoločnosti DetailCar takéto poškodenia opravujeme a snažíme sa o dokonalosť. Najlepšie výsledky dosahujeme použitím najlepších materiálov, výrobkov a prísných profesionálnych postupov.

Ako zistím, že moje auto má poškriabaný lak?

Možno ste si to niekde všimli, že vaše auto má svetle / slnku akýsi mliečny povlak. Lak karosérie stratil lesk a hĺbku a auto už nežiari, tak ako žiarilo pri kúpe v showroome. Môžu za to drobné víriky. Značky po vírení sú jednoducho super jemné škrabance na povrchu laku. Najčastejšie sú spôsobené utieraním auta suchým uterákom, prípadne umývaním auta kefami… Pravdepodobne ste si všimli, že vírivé značky sa najviac prejavujú na čiernych a iných tmavo sfarbených automobiloch. Je to preto, lebo bočné strany škrabancov odrážajú svetlo.

Dokáže clay bar odstrániť škrabance?

Čistením karesérie clay barom sa z laku odstránia iba prebytočné nečistoty (napríklad stromová šťava / živica a iné nečistoty), ktoré sa nedajú odstrániť bežným umytím automobilu. Clay bar však neodstraňuje škrabance. Škrabancov na karosérii vášho automobilu sa zbavíte jedine odberným leštením laku orbitálnou alebo rotačnou leštičkou.

Čo je to keramická ochrana laku?

Keramická ochrana laku, ktorá sa tiež ľudovo nazýva sklokeramická ochrana, vytvára mimoriadne tvrdú vrchnú vrstvu nad existujúcou vrstvou laku automobilu. Táto vrstva prilne k povrchu automobilu a nielenže udrží vaše auto dlhšie čisté a lesklé, ale tiež je odolnejšie proti poškriabaniu a mimoriadne odpudzuje vodu a nečistoty. Priemerná životnosť keramického povlaku so správnou údržbou je až do 5 rokov (závisí či si zvolíte C.Quartz Professional alebo C.Quartz finest reserve)  Táto životnosť sa však u jednotlivých automobilov líši.

Niektoré faktory, ktoré môžu mať vplyv na životnosť:

  • Ako a ako často sa vozidlo umýva?
  • Jazdíte na vašom aute každý deň?
  • Je auto parkované vonku alebo v garáži?

Informácie o správnej údržbe keramicke ochrany nájdete v našom sprievodcovi – “Ako sa správne starať o keramickú ochranu.”

Ako sa má starať o svoje auto?

Po ošetrení je dôležité udržiavať auto správnym spôsobom aby sme predišli opätovnému poškodeniu. Pozrite si nášho sprievodcu správnymi technikami starania sa o automobil.

Kde nás nájdete?

Detail Car sa nachádza na Dlhej ulici 25 v Stupave v industriálnom objekte vedľa firmy MJM Trans s.r.o. a penziónu Pohoda Ubytovanie. Sme partnerskou firmou Pneuservis Rapid a sídlime v tej istej budove. Jedná sa o šedé – antracitové šúpacie brány na konci tohto objektu. Stačí ak kliknete na tlačidlo “Navigovať do Detail Car”. Tlačidlo funguje ako link, ktorý vás bude navigovať cez mapy vo vašom smartfóne priamo k nám do prevádzky.  V prípade, že potrebujete pomôcť s navigáciou, tak nás neváhajte kontaktovať telefonicky na tel.č. 0902 299 686.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok:
07:00 - 17:00
Sobota - Nedeľa:
Na objednávku
Sviatky:
Na objednávku

Máte otázky? Kontaktujte nás!